Menu
 
 
Modele dachówek
A A A
  Dachówki Gerard Classic mają ładny wygląd i podwyższoną trwałość, a ponadto są bezpieczne w każdym środowisku. Dachówki Classic mogą uwydatnić styl i poprawić bezpieczeństwo każdego domu lub budynku komercyjnego. Każda dachówka jest prasowana z najwyższej jakości stali Zincalume® zapewniającej niezwykłą wytrzymałość, a tradycyjny profil udoskonalony zostaje dzięki zastosowaniu naturalnej posypki mineralnej nadającej bardziej atrakcyjnego wyglądu.
    Dachówki Heritage są wynikiem ponad 50 lat prac badawczo-rozwojowych. Panel dachowy Gerard Heritage jest formowany w stali za pomocą prasy – na jednym panelu powstaje siedem odcisków dachówek w układzie poziomym. Każdy panel profilowany jest w taki sposób, by zapewnić niezwykle wytrzymałą strukturę zachodząco-ryglującą o estetycznym wyglądzie.
    Europejscy osadnicy zasiedlający Amerykę w XVII i XVIII wieku przywieźli ze sobą tradycyjne angielskie, holenderskie, francuskie i niemieckie style dachów do nowo powstającego kraju, odtwarzając znane sobie wzory w drewnie, którego mieli pod dostatkiem. Drewno cedrowe rozłupywanie było siekierą na gont. Naturalny atrakcyjny wygląd dachów gontowych odtworzony został w postaci dachówki Gerard Corona, zapewniającej jednocześnie łatwość montażu.
    W całym regionie Morza Śródziemnego wyróżniające się elegancją dachówki w stylu rzymskim, takim jak styl dachówek Gerard Roman, przetrwały do dziś. Czerpiąc inspirację z docenianego po dziś dzień kunsztu rzymskich rzemieślników, stworzyliśmy dachówki, które oddają tamte niezapomniane cechy piękna, mocy i trwałości.
    Wybór dachówek Senator sprawi, że dach będzie mocny, trwały i atrakcyjny. Inne rodzaje gontów, na przykład wykonane z masy bitumicznej, są kosztowne, ponieważ muszą być zamontowane na podkładzie ze sklejek lub desek. Ponadto, w odróżnieniu od wielu gontów bitumicznych, dachówki Senator nie tracą swojego atrakcyjnego wyglądu ze względu na to, że wykonane są na trwałym stalowym podłożu.

 

 
 
   
 
Kontakt z Nami
AQUAPLAST - Rynny, pokrycia dachowe
telefon: +48 18 446 36 22
e-mail: biuro@aquaplast.pl
 
 
Copyright 2014 by AQUAPLAST All Right Reserved. Polityka Cookies     Polityka Prywatności     Projektowanie stron www iPolska