Menu
 
 
Blachodachówki z posypką
A A A

Blachodachówki z posypką firmy AHI Roofing cechują się niezwykłą trwałością i niewielką wagą przy zróżnicowanej fakturze i kolorystyce z zastosowaniem podłoża stalowego, które zapewnia doskonałą odporność dachu na ekstremalne warunki pogodowe.

Posypka z naturalnej nowozelandzkiej skały oraz małe rozmiary dachówki zapewniają wyjątkowe właściwości akustyczne tłumiąc hałas i eliminując występowanie efektu dudniącego deszczu. Blachodachówki  z posypka GERARD ROOFS®, posiadają atrakcyjny wygląd, a także są łatwe w montażu.

System GERARD ROOFS® to dachówki stalowe z posypką mineralną imitujące tradycyjne dachówki ceramiczne (blachodachówki z posypka mineralną Gerard Classic, Gerard Heritage oraz Gerard Milano), dachówki stalowe z posypką mineralną imitujące gont drewniany (blachodachówki z posypką mineralną Gerard Corona i Gerard Ambassador doskonale zastępujące gont drewniany w domach drewnianych, domach z bali itp.), dachówki stalowe z posypką mineralną imitujące gont bitumiczny (blachodachówki z posypka mineralną Gerard Senator) oraz dachówki stalowe z posypka mineralną imitujące dachówki rzymskie (blachodachówki z posypką mineralną Gerard Roman).

 

 
 
   
 
Kontakt z Nami
AQUAPLAST - Rynny, pokrycia dachowe
telefon: +48 18 446 36 22
e-mail: biuro@aquaplast.pl
 
 
Copyright 2014 by AQUAPLAST All Right Reserved. Polityka Cookies     Polityka Prywatności     Projektowanie stron www iPolska